ÜRÜNLER

Yaklaşık 70 adet LPG Dağıtım firmasının olduğu sektörde Daspet mevcut güçlü ve şirketine sadık bayi yapısıyla LPG Otogaz’daki satış potansiyeli ile tıpkı akaryakıtta olduğu gibi ilk 10 şirket arasında var olmayı hedeflemektedir 
Gerek mevcut LPG Otogaz yatırımlı istasyonlarımızda gerekse de yeni yatırım yapacağımız bayilerimize ait istasyonlarda yatırımı Daspet olarak tarafımızca yapılmakta ve sektörün en güçlü ve bilinirliği en yüksek firmalarından tedarik alımlarını sağlamaktayız. 
 2010 yılından itibaren şirketimiz ile LPG tedarik sözleşmesi yapmamış ve tesis kriterleri ulusal normlara uymayan LPG firmaları ile çalışan bayilerimizde de kurumsal standartı sağlamak ve LPG tedarikinin şirketimiz gözetim ve denetimi altında yürürlükteki mevzuat ve güvenlik kriterlerine uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla istasyonlardaki LPG yatırımlarını Daspet olarak yapmaktayız ve bu süreçte bayilerimize LPG pazarında daha yüksek bir volume kazandırmak amacıyla Türkiye’nin önde gelen marka olmuş LPG firmalarıyla çalışmaktayız. 
2010 yılında, doğru hazırlanmış bir strateji, güçlü ve yaygın bayi ağı ile LPG piyasasına giriş yaparak Türkiye’nin önde gelen LPG firmaları ile ortaklıklara imza attık. 
Bayilerimizin LPG alımlarını sektörün en güçlü ve en iyi bilinen firmalarından yapmasını sağlayarak, sektörde gösterdiğimiz etkinlik ve satış potansiyeli maksimum seviyeye çıkartacağız. Yaklaşık 90 adet LPG Dağıtım firmasının olduğu LPG sektöründe de akaryakıtta olduğu gibi kısa sürede ilk 10 şirket arasındaki yerimizi sağlamlaştırmayı hedefliyoruz..